Jeśli dręczysz się z powodu nieprawidłowej konstrukcji warg sromowych lub innych partii okolic intymnych, miewasz trudność z odczuwaniem satysfakcji w pożyciu intymnym warunkowany modyfikacjami lub deformacjami widocznych na zewnątrz narządów płciowych lub, ze względów subiektywnych, chcesz zmienić wygląd miejsc intymnych – medycyna estetyczna proponuje dla Ciebie wiele propozycji, które w łatwy sposób rozwiążą te problemy i znacząco poprawią jakość życia.

Aphrodite – dla kogo?

Pierwszą spośród ciekawszych propozycji ginekologii plastycznej jest użycie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie z użyciem Aphrodite rekomendowany bywa w wypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, jak też w przypadkach innych nieprawidłowości. Laser jest używany też dla rozwiązania odmiennych bolączek ginekologicznych – dokładne elementy planowanego leczenia i sposób jego dopasowania do konkretnej sytuacji uzgadniane są w momencie pierwszej wizyty u ginekologa.

Efekty zabiegu mogą przewyższyć oczekiwania, bowiem zapewnia on powrót prawidłowego odczynu pochwy, poprawia jej wilgotność, intensyfikuje odczuwanie przyjemności erotycznej oraz redukuje bolączki powiązane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia może być w zasadzie bezbolesna i bardzo szybka, Czas gojenia, porównując do tradycyjnych metod jest bardzo króciutki, a dyskomfort z tym połączony – niewielki.

Przebieg zabiegu

Cały zabieg to najwyżej 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na włożeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, jaki wywołuje skurczenie i aktywację kolagenu. Pozwala to na lepsze funkcjonowanie i utwardzenie ścianki pochwy, poprawia ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a dzięki temu – przywraca normalne działanie naszego układu moczowego.
Rezultatem może być polepszenie komfortu funkcjonowania jak również psychicznej stabilności, a także pewności siebie.
Bezpośrednio po leczeniu możliwy jest bezzwłoczny powrót do codziennych zadań.

Odwiedź:

Ginekolog-Michalik.pl

Masz problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak suchość pochwy, jej zapalenie, ból w czasie uprawiania seksu, swędzenie lub palenie? Jesteś w trakcie menopauzy i trapią Cię rosnące problemy w odczuwaniu przyjemności w stosunkach płciowych? Chciałabyś polepszyć estetykę warg sromowych? Odczuwasz kłopot z akceptacją wyglądu własnych okolic intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to rozważ zabieg Aphrodite, który w kwadrans potrafi usunąć Twoje problemy, które dotychczas wydawały się być niemożliwe do rozwiązania.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

Motive A1 Podręczni

Podręczniki są wykorzystywane w różnych celach no jednak w głównej ...